Програми

Англійська мова  – універсальний засіб спілкування з усім світом.

Саме тому англійська мова для дошкільнят – надзвичайно важлива тема серед батьків.

Раннє вивчення англійської мови сприяє кращому розвитку пам’яті, стимулює особистий розвиток. Дітям навчатися  легше, ніж дорослим, вони, з легкістю вбирають нову інформацію. Якщо створити дитині необхідні «мовні умови», англійська стане його другою рідною мовою. Методи викладання англійської мови для дошкільнят різноманітні і цікаві. Основним видом діяльності дитини є гра. Через гру вона пізнає світ, саме ігрова форма здатна зацікавити малюка в новій для нього мові, такій незрозумілій на перший погляд.

Вивчаючи веселі віршики та пісні,  Ваша дитина познайомиться з усіма англійськими літерами, вивчить слова, спробує скласти з них речення, навчиться формулювати запитання і відповіді на них, рахувати англійською, вивчить основні часи,  розважатиметься  іграми, дивитиметься англомовні мультфільми.

На заняттях курсу «Англійська мова» дітки мають змогу разом з вивченням англійської в повній формі реалізувати свої творчі здібності. Під час занять використовуються різні інструменти: фарби, олівці,  пластилін, папір,  мотузочки, природні матеріали які активовують різні відчуття: зорові, м’язові, тактильні.

Заняття англійської мови предбачає кілька рівневий курс, що крок за кроком поглиблює знання:

  1. BABY English (2,5-3 р)
  2. English For KIDS (4-5р)
  3. SMART English (5-6р)
  4. SCHOOL English
  5. Індивідуальні заняття